anonse towarzyskie, gdzie warto ?

anonse towarzyskie, gdzie warto ?

Żąda portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, ale takiego sprawdzonego i pewnego. Fotografie i generalnie ogłoszenia winny być zweryfikowane. Co mi polecacie?

jarossse

Posty: 2

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, ale jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

raj444

Posty: 15

 
Ogłoszeń jest sporo, natomiast jak się tak ustawia własne wymagania to wcale sporo kobiet nie zostaje. W gigantycznych miastach tak, natomiast w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, natomiast na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Częstokroć dziesiątki kilometrów, natomiast faktycznie pożądane byłoby.

iDoRy

Posty: 3

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, ale na razie na pewno nie ma na to szans.

Jasio234

Posty: 2

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

mnichest

Posty: 6

 
Byłem na paru takich spotkaniach, natomiast jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze fotografie wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

MBsmoke

Posty: 9

 
Widziałem inne anonse towarzyskie, natomiast żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle poszukuję? Sam nie wiem, natomiast na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

znamsienatym

Posty: 5

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, natomiast nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Yuri20

Posty: 2