kosmetyczka kraków, kogo polecicie ?

kosmetyczka kraków, kogo polecicie ?

Chciałabym udać się do jakiejś dobrej kosmetyczki w Krakowie. Kogo polecacie? Chodzi mi o jakiś zabieg na twarz po 40 :) ujędrniający :D Z czego korzystałyście? Czekam i liczę na waszą pomoc. Dziękuję.

Elumino56

Posty: 6

 
Ja uważam, że każdy z nas winien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też poszukuję dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

wiesław11

Posty: 5

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, albowiem od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Głównie jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

pawel253

Posty: 9

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

codePerformance

Posty: 15

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może naprawdę dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wówczas, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

yetisize

Posty: 13

 
Polecam Muneca https://www.munecakrakow.pl. To salon, do jakiego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, iż jestem stałą klientką. Polecam, gdyż mają innowacyjne zabiegi i super kosmetologów.

irek1981

Posty: 20

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

klucznik34

Posty: 15

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wtedy, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, bo jest doświadczoną osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, ponieważ w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

Matusiński

Posty: 11

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

doprzodu67

Posty: 18

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

Acclaim

Posty: 8