tania apteka w Gliwicach

tania apteka w Gliwicach

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Gliwicach, jaką polecacie?

filmierz22

Posty: 5

 
Kiedyś kupowałam dość często na Sobieskiego w aptece, ale już w sumie parę miesięcy nie mieszkam w Gliwicach to nawet nie wiem czy ta apteka jeszcze w ogóle hula, czy już ją zastąpiła jakaś inna firma.

kerad17

Posty: 8

 
Ja to się ostatnio mile zaskoczyłam w aptece. Zaszłam po czosnek w kapsułkach na odporność. Normalnie coś takiego kosztuje ponad dychę, a ja zapłaciłam niecałe 7 złotych. Ale to nie było w Gliwicach tylko w KK.

as-dester

Posty: 10

 
Słyszałam, że będą otwierać nową aptekę z dużej sieci w Gliwicach niedaleko PKP. Ale co do szczegółów to nie wiem kiedy i co to dokładnie za firma będzie...

TylkoTOBIE

Posty: 11

 
Mi to się zdarza kupować różnie. Czasami wygodniej jest mi podejść do apteki koło palmiarni, innym razem kupuję bliżej Forum, w zależności gdzie mam bliżej tak naprawdę. Tym się kieruję a niekoniecznie cenami.

irek1981

Posty: 20

 
Aptek w Gliwicach jest od zatrzęsienia, ja mogę śmiało polecić Zdrowit - na ulicy Jedności 6. Myślę, że każdy będzie zadowolony jeżeli zdecyduje się skorzystać z właśnie tej apteki...

grubyB

Posty: 16

 
Nie mieszkam jakoś szczególnie długo w Gliwicach więc co do aptek to nie za bardzo jestem zorientowany. Ale już powoli się uczę miasta i już wiem gdzie kupić dobry i tani chleb i świeżego kurczaka, więc nie jest najgorzej. Na apteki przyjdzie jeszcze czas.

Kidi

Posty: 21

 
Co jak co ale w Gliwicach to mam wrażenie że aptek to jest więcej niż piekarni. Dziwne rzeczy się dzieją z tym światem, ale taka prawda, że leki stały się towarem pierwszej potrzeby...

pawel253

Posty: 14

 
U mnie to aż tak najgorzej nie jest jeśli chodzi o leki. W zasadzie to powiem, że w aptece jestem średnio raz na kwartał, więc naprawdę rzadko. Także dużej uwagi do cen to nie przywiązuję, idę tam gdzie akurat mam po drodze.

sertusw

Posty: 13