Tania apteka w Bytomiu

Tania apteka w Bytomiu

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Bytomiu, jaką polecacie?

Kitas

Posty: 10

 
Mi to żal starszych osób, czy w ogóle chorujących. Na leki wydaje się bardzo dużo. Inna sprawa, że też lekarze są temu winni w dużej mierze. Dla nich to najłatwiej jest pacjentowi tabletki przepisać. A w wielu wypadkach wystarczy zmiana trybu życia, zmiana diety, jakiś sport i leki są w ogóle nie potrzebne.

Strzała

Posty: 14

 
Dużo zależy od lekarza tak prawdę mówiąc. Może zapisać równie dobrze tańszy lek, jakiś substytut o tym samym składzie, tylko musi się mu chcieć. Inna rzecz, że oni często przepisują te leki, za których promocję dostają po prostu kasę. Taka prawda.

Kitas

Posty: 13

 
Moim zdaniem apteki Zdrowit są w porządku - myślę, że nie będziesz narzekał na ceny, jakość obsługi i dostępność leków. Osobiście chodzę co jakiś czas do ich apteki na ulicy Strzelców Bytomskich 250E, chociaż w innych punktach pewnie też jest dobrze.

56_2014

Posty: 8

 
Najbardziej to mnie denerwuje w aptekach to, że często nie mają tych leków co mi akurat lekarz przepisał. I każą człowiekowi czekać na zamówienie. A ja nie mam za bardzo ani czasu, ani ochoty na takie czekanie...

Grzegorz_1

Posty: 26

 
Moja babcia to połowę emerytury na leki wydaje. To jest jakiś horror. Niby są jakieś refundacje i inne takie wynalazki, ale to wszystko i tak za mało. Ceny z tego co babcia mówi to praktycznie z roku na rok są coraz wyższe.

TomekK

Posty: 8

 
Z aptekami to jak z marketami, dobrze jest sprawdzać sobie aktualne promocje, bo robią ich dużo. Niedawno kupowałam witaminę C za jakieś grosze, bo akurat mieli całą akcję rabatową w aptece na Wrocławskiej.

E-GOista

Posty: 18