Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Cześć! Szukam fajnych pewnych preparatów poprawiających współżycie, zwiększających doznania, coś możecie podpowiedzieć? Ostatnio jakoś mam mniej seksualnej mocy, szybciej z partnerką kończymy, generalnie nie jest tak dobrze jak było wcześniej.

Miki789

Posty: 4

 
Hej, nie mam pomysłu jak tu sobie pomóc przy ewentualnych problemach z tym i owym...ale ponoć dietą można dużo zdziałać. Ja to na pewno muszę nad dietą pomyślec, bo ostatnio zważyłem sobie 98 kg co jest moim rekordem wszech czasów.

trener

Posty: 14

 
Póki co nie jest źle jeśli o mnie chodzi i te sprawy. Fakt, czasami to jestem tak zmęczony że sex jest ostatnią rzeczą o jakiej myślę, ale ogólnie staramy się z żoną co jakiś czas jakieś bara bara uskutecznić, bo to jednak wazna sprawa u każdej pary.

versior

Posty: 14

 
W moim wypadku sprawdza się żelowy preparat Dr.Penigreat. Bezpieczny, z naturalnym zdrowym składem, nic mi się ze skórą nie dzieje złego. Co do efektu to na pewno mogę powiedzieć, że doznania się dużo lepsze – i dla mnie i dla mojej partnerki. Jest mocniej, dłużej, po prostu lepiej.

bartek33

Posty: 11

 
Tak sobie ostatnio próbowałem podpytać moją kobietę czy rozmiar ma znaczenie to się trochę mijała z odpowiedzią. Trochę mnie to powiem szczerze zbiło z tropu...myślałem, że od razu bez zastanowienia powie że – nie, że liczy się technika itd.

Michalek23

Posty: 9

 
Już tak jakoś wyszło że jednych facetów natura bardziej obdarowała a innych drobniej. I tak trzeba się cieszyć że nie jesteśmy azjatami, bo według statystyk to u nich jest ponoć najbiedniej z centymetrami :)

dzaman

Posty: 23