tania apteka w Jaworznie

tania apteka w Jaworznie

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Jaworznie, jaką polecacie?

wisła1905

Posty: 6

 
Trudna sprawa z tymi aptekami. Moja mama sporo leków kupuje i jak z nią ostatnio rozmawiałam to się mocno żaliła na ceny w Jaworznie. Ponoć w innych miastach można taniej lekarstwa wykupić.

woxxxx45

Posty: 12

 
Pochwalę się, że ostatnimi czasy to raczej nie chorowałam, więc co do aptek dużego rozeznania nie mam. Pół roku temu mnie złapało przeziębienie i wtedy pamiętam, że jak zrobiłam zakupy to wydałam naraz blisko 100 zł.

kerad17

Posty: 19

 
Żeby takie naprawdę okazyjne zakupy zrobić, to ja muszę co najmniej kilka aptek odwiedzić. Robię taki objazd po mieście. W każdej mają coś tańszego. Fakt, że trochę czasu takie podróżowanie zabiera, ale można przyoszczędzić.

Kaazz

Posty: 20

 
Bardzo dobra apteka w Jaworznie to na pewno Apteka Zdrowit, i to nie jest tylko i wyłącznie moja opinia. Po prostu są tam chyba najniższe ceny leków w mieście, do tego jest spory wybór leków, wszystko jest na miejscu. Adres apteki? Adama Mickiewicza 11.

pawel253

Posty: 10

 
Najłatwiej poznać tanią aptekę po kolejkach. Ja pamiętam jak studiowałem w Katowicach to przed jedną apteką na mieście kolejka bywała regularnie tak spora, że ludzie stali jeszcze w korowodzie na zewnątrz na chodniku.

Tarzan.JJ

Posty: 25

 
Czasami aż strach patrzeć na to jak dużo ludzie leków kupują. Moja znajomą to regularnie widzę jak za apteki wraca z pełną siatką zakupów. Faszeruje się na potęgę, ale tak to jest jak się choruje przewlekle.

345_@i

Posty: 17

 
Aptek jest coraz więcej, to na fakt. Szkoda tylko, że wraz z rozwojem tej branży ceny nie spadają. Mi to jeszcze niedawno panowie z ministerstwa zabrali dość dużą refundację na moje tabletki, także jestem na ten moment ugotowany.

esdoen1

Posty: 6