Tania apteka w częstochowie

Tania apteka w częstochowie

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Częstochowie, jaką polecacie?

E-GOista

Posty: 3

 
Moim skromnym zdaniem, chociaż mogę się mylić, bardzo dobra apteka to Zdrowit - jej adres to bodajże Inwalidów Wojennych 3. Przede wszystkim leki i inne produkty są tanie, farmaceuci są fachowi, zawsze doradzą. No i nie ma tak, że chcesz kupić lek, a oni nie mają go w ofercie.

Kitas

Posty: 10

 
Koło Polibudy wiem że była kiedyś dobra, tania apteka, ale dokładnego adresu nie kojarzę. Wiem, bo mój brat, który choruje na cukrzycę kiedyś o niej wspominał, ponoć można było zrobić większe zakupy i nie wyjść bez kasy na koncie.

Krakus

Posty: 5

 
Moje doświadczenia z aptekami są raczej małe. Ostatnio, jakoś miesiąc temu musiałem sobie kupić maść na bolące kolano to rzeczywiście musiałem jakąś aptekę znaleźć, ale to poszedłem do najbliższej po prostu. Nie wiem czy przepłaciłem, pewnie tak, ale zależało mi na czasie.

E-GOista

Posty: 9

 
Z roku na rok to mam wrażenie, że aptek w Czewie jest coraz więcej. Mnożą się jak banki. Już można praktycznie całe ulice bankowe znaleźć w mieście, podobnie są takie centra skupiające apteki. Całe dzielnice aptek powstaną za jakiś czas, jeśli taki popyt będzie się utrzymywał.

codePerformance

Posty: 16

 
Mama wspominała coś niedawno o dobrej aptece koło PKP, ale nic więcej nie wiem. Ona akurat jest w miarę oblatana w temacie, bo już ma swoje lata i bez codziennej porcji pigułek to nie ma życia.

Złoty

Posty: 5

 
Sama szukam jakiejś apteki z przystępnymi cenami, ale z myślą o mojej mamie, która regularnie musi być brać leki na Alzheimera. Póki co to na leczenie idzie bardzo dużo pieniędzy i nic nie wskazuje na to, że ceny miały pójść w dół.

ZjadaczGłów

Posty: 14

 
Pootwierali dużo nowych aptek w Częstochowie, ale jak dla mnie to cenowo wszędzie jest tak samo. Chyba, że akurat jakiś konkretny lek jest przeceniony, to wtedy faktycznie można odczuć różnicę w cenie, ale to trzeba mieć fart, żeby akurat na takie promo trafić.

lary0071

Posty: 23

 
W Czewie jeszcze nie jest tak najgorzej jeśli chodzi o apteki. Ja studiowałem w Kato, to tam dopiero mieli stawki. Żal człowiekowi było na zwykłą witaminę C, żeby wykupić. Już wolałem się leczyć herbatą z cytryną i miodem z czosnkiem. W sumie – skuteczniejsze.

Blitz55

Posty: 16

 
Ech, trudna sprawa. Jeszcze mojej sytuacji, gdzie jestem wciąż młody i na nic poważnego nie choruję to raz na jakiś czas kupić leki to nie jest problem. Ale doskonale rozumiem ludzi, którzy muszą cały czas przyjmować lekarstwa, że te ceny są nie do przeżycia.

lilian56

Posty: 12