tania apteka w Kluczborku

tania apteka w Kluczborku

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Kluczborku, jaką polecacie?

Kitas

Posty: 5

 
Za kilka dni idę do lekarza i już sobie myślę o tym ile mi leków przepisze. Ostatni raz jak byłem to recepta mnie kosztowała ponad stówkę, a wiem, że inni płacą jeszcze więcej.

Yuri20

Posty: 12

 
Ja to problemu z cenami nie mam, ale za to z dostępnością. Tych tabletek co ja potrzebuję to w ogóle w Kluczborku jest

pawel253

Posty: 16

 
Nie wiem czy Apteka Zdrowit na ulicy Ściegiennego 5 jest najlepsza, ale moim zdaniem wszystko jest tam na medal. Generalnie cenowo wypada to wszystko dobrze, no i jednak nie zapominajmy, że farmaceuci są bardzo profesjonalni, a to nie jest znowu aż takie bardzo częste.

mirekp2005

Posty: 7

 
Mama mi często opowiada jak to kupiła leki i ile kosztowały, ale jakoś nigdy jej nie pytałam gdzie ona te swoje recepty wykupuje. Jak będę w domu w przyszły weekend to trochę podpytam, może się akurat czegoś konkretnego dowiem.

Squel

Posty: 31

 
O aptekach to można by pogadać z moją ciotką. Ona ma wszystkie apteki w Kluczborku w małym palcu. Ona zawsze miesiąc wcześniej wie o otwarciu nowej...kobieta prawdziwych kontaktów ;)

giena1977a

Posty: 17

 
Najlepsze jest to, że wszystkie apteki się reklamują jako – tanie. Tylko jak człowiek wejdzie i chce receptę wykupić to nagle oczy się robią wielkie jak monety pięciozłotowe ;P Trzeba się sporo nachodzić po mieście, żeby się na lekarstwa nie wykosztować.

TomekK

Posty: 11

 
Warto przede wszystkim wypytać lekarza, który lek przepisuje czy jest to najtańszy zamiennik, czy nie. Bo wiem, że niektórzy lekarze zwracają na to uwagę i starają się przepisać człowiekowi rzeczywiście najtańszą alternatywę, a inni mają to w nosie.

Kolekcjoner

Posty: 9

 
Parę fajnych aptek by się w mieście znalazło. Te większe sieciowe zwłaszcza często robią dobre promocje. Niedawno mi się udało w niezłej cenie kupić bardzo dobre tabletki wzmacniające na skórę, włosy, paznokcie.

cinto

Posty: 11

 
Jak jestem w odwiedziny u mojej babci to pierwsze co się u niej w domu rzuca w oczy to sterta leków na komodzie. To jest niepojęte ile jej tego lekarz przepisuje. Osobne na ciśnienie, na wątrobę, na trawienie, na żylaki...Ciężkie jest życie seniora w tym kraju.

Kaazz

Posty: 20