tania apteka w Lublincu

tania apteka w Lublincu

Witajcie poszukuje taniej apteki w Lublincu, jaką polecacie?

warter88

Posty: 9

 
Rzadko jestem w Lublińcu, więc raczej specem nie będę od tutejszych aptek. Odkąd wyjechałem na studia, to w domu jestem gościem. Moi rodzice też póki co na szczęście nie chorują, więc pewnie oni też będą średnio zorientowani.

namok

Posty: 8

 
Mam dość nerwowy temperament, jeżeli przychodzi do zakupu leków. Zawsze patrzyłam na etykiety i ceny, bo w niektórych aptekach po prostu chcą wcisnąć drogie zamienniki. No niestety. Obecnie moją ulubioną apteką jest Zdrowit przy Karola Miarki 15/3 w Lublińcu, bo nigdy nie odczułam problemów cenowych. Chodzę często do apteki ze względu na długoterminowe schorzenie i tam jest zdecydowanie profesjonalna obsługa.

zoferek

Posty: 17

 
Z tego co ja wiem to jednymi z bardziej kosztownych jeśli chodzi o leczenie chorobami są te na podłożu psychicznym. Ponoć tutaj za leki trzeba naprawdę słono zapłacić. Także taka moja rada – dbajcie o swoje nerwy ;>

Kitas

Posty: 10

 
Wybór leków to jest w dzisiejszych czasach bardzo duży. Ja pierwszy raz od kilku lat ostatnio się rozchorowałam, to jak weszłam do apteki i zaczęłam szukać czegoś na grypę to od samego wyboru mnie zaczęła głowa jeszcze bardziej boleć. Dobrze, że miła pani farmaceutka mi pomogła.

CzarnyBlant

Posty: 9

 
Co do cen w aptekach to ja myślę, że sporo zależy od miasta, od regionu kraju w ogóle. Jak byłam jakiś czas temu u brata w nomen omen Lublinie :) to tak w aptekach stawki były wyraźnie niższe. Myślę, że podobnie jest w ogóle na wschodzie Polski.

as-dester

Posty: 13

 
Z tego co wiem to na Karola Miarki mają w miarę ciekawe ceny w aptece, ale ja to tam rzadko jestem, więc trudno mi jakoś tak bardziej porównywać i się wypowiadać, ale sporo koleżanek o tym mówi.

andrew66

Posty: 10

 
W Lublińcu można od czasu do czasu na fajne promocje w aptekach trafić, ale trzeba mieć trochę fart. Bo przecież raczej nikt nie planuje choroby, akurat wtedy jak w aptekach robią rabaty ;-) Życzę zdrowia wszystkim!

pawel253

Posty: 9

 
Żadna apteka mi nie przychodzi do głowy w tym momencie. Nie mam jakiejś swojej jednej ulubionej. Raczej jak już muszę jakieś leki kupić to wchodzę tam gdzie mam po drodze akurat. Zazwyczaj najbliżej gabinetu lekarza u którego akurat byłam.

Sewerynus

Posty: 8

 
Najwięcej do powiedzenia na temat cen w aptekach to na pewno mają emeryci i renciści. Moja babcia ciągle narzeka na ceny, tak samo często jak na wysokość emerytury. Zresztą z tego co wiem to jej niedawno podwyższyli emeryturę...o 4 złote.

Marioleczka

Posty: 13