szkolenia bhp katowice, znacie ?

szkolenia bhp katowice, znacie ?

Gdzie znajdę usługi bhp w Katowicach, albowiem mam paru pracowników, jakim się zbliża termin obycia szkolenia, natomiast nie wiem gdzie tego szukać?

ARTyMM

Posty: 4

 
Bez kłopotów można znaleźć szkolenia bhp w Katowicach, bowiem u nas jest firm bardzo dużo i jeżeli tylko chcesz to na pewno coś odpowiedniego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Moje doświadczenia są takie, iż jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, wobec tego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, jakie są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, wobec tego u nas każdy słucha. Według mnie znaczące jest należyte podejście do tego tematu, a wtedy osoby, jakie mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Dosti

Posty: 6

 
U nas szkolenia nic nie dają, albowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, lecz ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

ewu1u01

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba w przeciwnym wypadku podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Kitas

Posty: 6

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Yuri20

Posty: 4

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezmiernie nudno, bowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, natomiast muszą wiecej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

wiesław11

Posty: 5

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

Lesny

Posty: 16

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

dabuchus56

Posty: 6