Wizytówki kaszerowane, znacie ??

Wizytówki kaszerowane, znacie ??

Hejka. Zamierzam zamówić dla swojej firmy wizytówki kaszerowane, gdzie taką usługę wykonają najszybciej i najlepiej?

Klaudi

Posty: 14

 
Większość agencji drukarskich na swoich stronach posiada odpowiednie kalkulatory, które znacznie ułatwiają druk wizytówek. Wystarczy, że uzupełnisz wszystkie rubryki, a system sam wyliczy ci cenę za gotowy produkt. Za pośrednictwem strony można także załadować przygotowany wcześniej projekt graficzny.

12erBis

Posty: 17

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały rzeczywiście bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk zrobić dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, że zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

audi25

Posty: 15

 
Na wizytówki kaszerowane trzeba mieć rzeczywiście zaplanowany projekt, żeby zainteresowały one odbiorcę. Dużo cennych informacji na ten temat zaczerpnęłam z http://lakieruv.nowewiesci.com.pl. Wypowiadają się tam ludzie z gigantyczną wiedzą drukarską, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Bryzyt1

Posty: 23

 
Nie wszędzie, jak zamawiasz druk wizytówek, musisz mieć gotowy projekt graficzny. Niesłychanie częstokroć jest on wliczany w cenę druku. Wówczas masz pewność, iż wszystko będzie współgrało i nie okaże się, iż drukarka utnie jakiś napis bądź logo, bowiem ty zapomniałeś o ustawieniu należytego marginesu i spadów.

daga-00

Posty: 12

 
Nie ma obaw, że warstwy, jakie posiadają wizytówki kaszerowane, zaczną się rozdzielać. Są one sklejane specjalnymi prasami Wbrew pozorom nie są też zbyt grube, o czym wspomina wiele osób. Oczywiście najciekawiej wyglądają one, gdy wykonamy je na delikatnym papierze kredowym, wówczas efekt jest najlepszy.

tadekw7

Posty: 15

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

Marioleczka

Posty: 13

 
Według mnie jednostronny druk wizytówek lepiej jest postrzegany poprzez odbiorców. Zbyt wiele informacji na małej karteczce jest przecież niewskazane.

irecki67

Posty: 16

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

ewu1u01

Posty: 22

 
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o uszlachetnianiu druku, to nieco sceptycznie podchodziłem do tego zagadnienia. Obawiałem się bowiem, iż poprzez takie staranie mogę uszkodzić wydrukowany materiał. Odważyłem się jednakże i użyłem lakier UV. Efekt mnie przekonał.

21gregorek

Posty: 19